Відоме й невідоме про українську хату
Українки, які підкорили Голівуд
Марія Примаченко
ТОП-10 найсильніших країн світу, якими керують жінки
Медовий місяць та шлюбні традиції українців
Сага про сільську жінку
Дружини гетьманів України: забуті долі
Коли дитина готова до школи?
Street Workout  популярний серед українських дівчат

біла сукняТой факт, що біла сукня личить майже усім жінкам та ще й у будь-якому віці, робить її дуже популярною, особливо влітку.

  Такий колір плаття зробить ваш образ легким, чуттєвим и свіжим, однак є і не дуже приємні моменти, про котрі не варто забувати, купуючи білу сукню. Наприклад, той факт, що забруднюються речі білого кольору дуже швидко, а тому одягати їх можна лише у деяких ситуаціях.

  Існують певні правила та рекомендації, що напевне допоможуть будь-якій жінці не лише правильно підібрати сукню білого кольору, а й правильно носити її, компонуючи із взуттям та іншими яскравими аксесуарами.

 Як обрати найкращу білу сукню?

Ідеальне біле плаття – це те, котре можна носити у будь-яку погоду та із будь-якими аксесуарами. Воно не повинно бути прозорим, сильно зминатися, а також мати сіруватий відтінок.

Краще за все обрати сукню, яка буде поєднуватися саме із вашим тоном шкіри, для цього обов’язково приміряйте плаття перед здійсненням покупки.

Тканина краще, щоб була непрозорою та дуже щільною. Перевірити ступінь прозорості можна, просвітивши сукню на сонці, після цієї процедури одразу буде зрозуміло, чи влаштує вона вас.

Отже, розглянемо основні рекомендації щодо вибору плаття в українському інтернет-магазині Shopart.ua:

Детальніше...

Вишиванка в Україні  з кожним роком стає все більш популярною та  навіть буденною річчю.

Ще кілька років тому  носіння вишиванок  асоціювалося  з політичністю та націоналізмом громадян, а  вишиті сорочки  одягали на свята чи з інших особливих приводів.

Натомість сьогодні зростає кількість українців, які  обирають вишиванки на буденний день. Мотивація проста – це  модно, стильно, практично та й демонструє патріотизм як не як.  

Історики  не заперечують, що вишивальне мистецтво виникло ще за новокам'яного віку. Археологіч­ні знахідки доби палеоліту, зокрема біля с. Мізина на Чернігівщині, засвідчують наявність вишивки на теренах України.

У похованнях перших століть нашої ери, зокрема в кургані Соколова Могила, відкритому в 1974 р. біля с. Ковалівка  Миколаївської області археологом Г. Ковпаненком, знайдено залишки вовняного одягу, оздоблено­го   різнокольоровою   вишивкою.

Ці розкопки стали сенсацією, бо Соко­лова Могила — одне з небагатьох непограбованих    поховань    знатної сарматки. Реконструкція її композиції розповіла про наявність  сюжетних зображень глибокого символічного змісту. Вони розміщені на одязі жриці, яка, очевидно, виконувала ритуальні об­ряди,  найімовірніше  обряд культу родючості.

На фрагментах вишивок XII ст., знайдених у Софіївському соборі в Києві, чітко виділяються  літери української абетки. Традиції вишивання постійно розвивалися. Вже в ХІУ-ХУІІ ст. кольоровим шовком і золотими нитками прикрашали весільні рушники, святкові сорочки з тонкого лляного полотна, хустки.

Вишиванням займалися заможні жінки і черниці. Найяскравішою сторінкою української золотої вишивки (гаптування) стала творчість Марії-Магдалини Мазепиної - матері гетьмана Мазепи, настоятельки Києво-Вознесенського монастиря - визначного освітнього осередку шитва.

Поступово вишивка почала входити в повсяк­денне життя всіх прошарків населення, стала одним з основних занять дівчат-селянок. Ви­шивкою прикрашали предмети побуту й бу­денний одяг. Виготовлені зазвичай з простих недорогих матеріалів, ці вироби відрізнялися високою художньою майстерністю. Вбрання дівчини свідчило про її смак, вміння та працьовитість.

Детальніше...

    Взимку як ніколи хочеться виглядати привабливо та стильно. Але погодні умови не завжди дозволяють одягнути улюблені речі.

  Зима змушує нас вибирати теплий одяг, носити зручне взуття і неодмінно користуватися головним убором. Адже від цього залежить найважливіше - наше здоров'я та комфорт.

    Але посеред сірих зимових монотонних днів, так часто хочеться одягнути щось не зовсім зимове, щось яскраве та модне, аби підкреслити свою жіночність та красу. Тому незважаючи на холоднечу, багато жінок одягають тонкі капронові колготи, коротенькі спіднички, прозорі блузи, ризикуючи серйозно захворіти.

   Решта жінок кидається в іншу крайність – віддають перевагу картатим балахонам, незрозумілим довгим спідницям, одягу невиразних тонів. Як зробити зимовий одяг модним та комфортним водночас, теплим і сучасним? Яку кольорову гаму обирати при покупці речей? - такі запитання актуальні кожної зими. Детальніше...

    Головна подія осені 2012 р.  у   модних кулуарах – це Ukrainian Fashion Week.

  Український тиждень моди вже існує 15 років і щоразу збільшує кількість шанувальників моди. Так, цієї осені в Києві, на показах українських та закордонних дизайнерів зібралося понад 20 тисяч гостей.   

 Місія Ukrainian Fashion Week – не лише продемонструвати нові колекції одягу та модні тенденції сезону. Головна ціль – відкривати нових талановитих дизайнерів  та заохочувати молодь до цієї справи.

     Створювати одяг – це справжнє мистецтво, що буде жити вічно, адже людині властиве прагнення до краси. А хто може відмовитися від красивого одягу? Чи може жінка бути байдужою до красивого одягу?

    Експерти підрахували, що на моду жінки витрачають більше, ніж чоловіки на зброю. Втім, світ моди існує не лише для жінок, та й найзнаменитіші кутюр’є були чоловіками. Це підтверджує думку, що все що існує у цьому світі - створюється для жінки.

  Якось Ів Сен - Лоран сказав: "Головне в одязі - жінка, яка його носить." І він не помилився: в одній  і  тій же сукні кожна жінка буде виглядати по - різному. Тому  створюючи одяг, сучасні  дизайнери орієнтуюся на жінок різного типу і можуть задовольнити смаки навіть найвибагливіших модниць та красунь.

Ми підібрали найкращу добірку модного вбрання з останнього Українського Тижня Моди. Фоторепортаж Аліни Ролінг:

Детальніше...

Сьогодні жінка може вільно обирати стиль одягу на свій смак та розсуд. Кожен керується власними міркуваннями, що модно та стильно.

Ніхто не забороняє жінкам носити  штани, шорти  чи фарбувати губи червоною помадою. Навпаки, турбуватися про свою красу, одяг для переважної більшості українок давно стало питанням №1.

  «Мета будь-якої моди, якій підкорилася жінка, не піднести її як незалежний індивід, а навпаки, щоб задовольнити нею, як здобиччю, чоловічі бажання.»

     У Радянському Союзі  очевидно дотримувалися постулатів фемінізму, бо  особливої моди там не було. Ті,  хто прагнули виділитися з натовпу  своїм зовнішнім виглядом та модним одягом, гостро засуджувалися за прояви індивідуалізму. Стиляг висміювали в художніх творах, критикували на  зібраннях колективу та в стінгазетах.

Детальніше...

th001    Відомо, що мода і реклама є наймогутнішими факторами впливу на людину. Підраховано, що на моду люди витрачають  значно більше коштів ніж на зброю.

    Реклама оточує нас усюди – на телебаченні, білбордах, в журналах, газетах, транспорті. Реклама продає більше, ніж просто продукт.

   Вона продає нам цінності, любов, сексуальність, романтику, успіх, уявлення про те, що є «нормою» в суспільстві.

  Підтекст більшості реклам, що оточують нас навколо такий: «Ви погано виглядаєте...щоб виглядати краще, ви повинні купити цей товар». Не дивно, що реклама модних брендів націлена на жінку, адже вона частіше відчуває свою неповноцінність, коли мова йде про тіло.

      Чи знаєте Ви жінку, яка не знайде у собі хоч одного недоліку? Скоріше навпаки – жінка відразу їх перерахує. А ось  коли жінку запитати що у собі вона вважає гарним, їй важко відповісти. І не тому, що  жіночих принад не має, просто жінки не звикли любити своє тіло і сприймати його таким, як воно є.

Детальніше...

Використання матеріалів з сайту можливе лише при умові активного відкритого для пошукових систем гіперпосилання на zhinka-online.com.ua