Відоме й невідоме про українську хату
Українки, які підкорили Голівуд
Марія Примаченко
ТОП-10 найсильніших країн світу, якими керують жінки
Медовий місяць та шлюбні традиції українців
Сага про сільську жінку
Дружини гетьманів України: забуті долі
Коли дитина готова до школи?
Street Workout  популярний серед українських дівчат

Останні дослідження вчених заперечують, що між чоловіками та жінками є суттєві відмінності, крім анатомічних звісно. Дещо кращі візуально-просторові та математичні здібності у хлопців, мовні здібності та інтуіція – у дівчат, але не більше чим в 5 % випадків.

    Однак, секс залишається тією сферою, у якій інтереси та задоволення обох статей не тільки відрізняються, а й мають різний характер. Аби в цьому переконатися психологи провели масове  анкетування  серед чоловіків з 10 регіонів світу, опитавши  понад 50 народностей.

  Незалежно від країни, шлюбного статусу чи сексуальної орієнтації,  більшість чоловіків (понад 80%)  відповіли, що  хочуть мати більше чим одного сексуального партнера.  Також  чоловіки схвально ставляться до сексуальних стосунків з малознайомими жінками. Серед еротичних фантазій чоловіків  - статеві акти з незнайомими особами, груповий секс або примушування когось до статевого зв’язку. 

 

     Лише 20% жінок, що також брали участь в анкетуванні,  виявили бажання мати кілька статевих партнерів. У своїх еротичних  фантазіях жінки зазвичай уявляють сексуальні дії, які в реальному житті вони б ніколи не зробили. Жінки  більш емоційні у сексі та рідко погоджуються на зближення після короткочасного знайомства.

 Проаналізувавши понад 5.400 наукових праць  із сексуального потягу, вчені дійшли висновку, що жінки  суттєво поступаються чоловікам у  сексуальній  активності. Так, чоловіки частіше: 

а) думають про секс;

б)спонтанно збуджуються;

в) надають перевагу сексу над іншими заняттями;

г) застосовують різні типи сексуальних практик;

  Для чоловіка секс – всього лише сценарій роботи, що має завершитися успіхом. Його цікавить не так якість, як кількість жінок, кількість статевих актів. Жінка, яка відповіла чоловіку  відмовою у близкості, тільки здобуває в його очах цінність. І він готовий жертвувати ресурсами, аби лише «завоювати її».  Чоловік робить це не так через жагу різноманіття, як для власного самоствердження. Задоволення від статевого акту, інтимні ласки, прояви ніжності  для чоловіка  другорядне і не обов’язкове  питання, на відміну від жінки.

     Секс для жінки – це ідилія, у якій вона завжди з коханою людиною. Нижчий статевий  потяг жінок пояснюється постійним тиском на її сексуальність.

   З дитинства батьки та й соціум строго ставляться до проявів сексуальності  у дівчаток. Ранні статеві контакти для дівчаток невиправдані, тоді як для хлопчиків «нормальні».

Статеве дозрівання дівчаток супроводжується дискомфортом. Перші сексуальні контакти бувають з болем, тому часто дівчата роблять висновок, що секс – це не завжди приємно. Та й сексуально активна жінка  часто зображується  як огидна, агресивна спокусниця.

Міфи про чоловічу  силу вимагають від  сучасного чоловіка  потребу відповідати стереотипам, що склалися віками. Часто чоловіки потерпають від цих стереотипів:

- справжній чоловік перевіряється насамперед у сексі;

- чоловік завжди зацікавлений в сексі і завжди готовий до нього;

- хороший секс відбувається сам собою,без підготовки і розмов;

- секс і статевий акт – одне й те саме;

- хороший секс обов’язково передбачає оргазм;

- займаючись сексом, чоловіки  не повинні слухатися жінок;

 - у справжніх чоловіків немає сексуальних проблем.

   Бажання відповідати міфологічним уявленням лише сприяють тому, що відхилення у сексуальній сфері в чоловіків зустрічаються набагато частіше. Часто вони відчувають тривогу і хвилювання через свою сексуальну спроможність. Потенція для чоловіка питання №1.

    Жінкам пощастило в цьому плані значно  більше. Сексуальність жінки не згасає  з роками, а зростає. Жінка  може займатися коханням і в 60 років, не втрачаючи гостроти почуттів. Жінка отримує значно більше задоволення і користі від дотиків, поцілунків та  оргазму.

Сексуальні розлади можливі тільки якщо жінка пригнічує свій статевий потяг. Тому не варто відмовляти собі у задоволенні під назвою секс, який за підрахунками вчених ще й суттєво  продовжує життя. Тільки не забувайте, що ніхто не вмирає від нестачі сексу - вмирають від нестачі кохання.

Використання матеріалів з сайту можливе лише при умові активного відкритого для пошукових систем гіперпосилання на zhinka-online.com.ua