Відоме й невідоме про українську хату
Українки, які підкорили Голівуд
Марія Примаченко
ТОП-10 найсильніших країн світу, якими керують жінки
Медовий місяць та шлюбні традиції українців
Сага про сільську жінку
Дружини гетьманів України: забуті долі
Коли дитина готова до школи?
Street Workout  популярний серед українських дівчат

 національна кампанія "16 Днів проти гендерного насильства".    "Від миру в родині, до миру в Україні" –  під такою назвою  25 листопада розпочалася  національна кампанія "16 Днів проти гендерного насильства".

   На Софійській площі  в Києві понад сто активістів створили багатометровий знак, який символізує прагнення припинити насильство щодо жінок.

Дана кампанія започаткована у 1991 р. та  щорічно проходить більш ніж 100 країнах світу, зокрема й в Україні.

    На жаль, велика частина українських жінок  продовжує  зазнавати  насилля у родині. Зазвичай жінки соромляться звертатися до правоохоронних органів або за допомогою до психологів. Тисячі українок щорічно  внаслідок побоїв та гвалтувань помирають.

 Вчені, які вивчали насильство, як соціальне явище, прийшли до висновку, що насилля  в однаковій мірі існує в розвинутих та нерозвинутих країнах світу. І насильство залежить переважно від виховання, яке дитина отримує в соціумі та сім'ї.

 Однак, існує велика різниця у покаранні за прояв насильства. Якщо у Швейцарії домашнє побиття – це злочин, і чоловіка ув’язнюють  на місці, коли   виявляють ознаки побиття та забороняють наближатися до жінки, то в Україні  все навпаки.

Всесвітня служба BBC створила  проект, присвячений проблемам жінок. Проект має на меті  розповісти про життя жінок у XXI столітті в різних країнах, про проблеми, з якими вони щодня зіштовхуються, а також про можливості, які перед ними відкриваються.

Використання матеріалів з сайту можливе лише при умові активного відкритого для пошукових систем гіперпосилання на zhinka-online.com.ua