Українки, які підкорили Голівуд
Марія Примаченко
ТОП-10 найсильніших країн світу, якими керують жінки
Медовий місяць та шлюбні традиції українців
Сага про сільську жінку
Дружини гетьманів України: забуті долі
Коли дитина готова до школи?
Street Workout  популярний серед українських дівчат
Українки, які підкорили Голівуд Марія Примаченко ТОП-10 найсильніших країн світу, якими керують жінки Медовий місяць та шлюбні традиції українців Сага про сільську жінку Дружини гетьманів України: забуті долі Коли дитина готова до школи? Street Workout  популярний серед українських дівчат

nasyl-120614Ви можете посадити свого чоловіка до в’язниці, якщо він здійснює:

Фізичне насильство:

Вбивство, спроба вбивства, побиття, катування, нанесення фізичних пошкоджень, стусани, опіки,шпурляння різними предметами і т.п.

Психологічне та емоційне насильство:

Позбавлення волі або утримування під наглядом проти волі жінки, постійне стеження, погрози, залякування, шантаж, постійний контроль життя та спілкування з оточуючими, ізоляція, заборона на спілкування(навіть з рідними).

Поведінка, яка призводить до емоційного розладу, що включає залякування, погрози чи емоційний шантаж; в т.ч. навіювання відчуття страху за власну безпеку, за здоров'я дітей чи близьких, погрози катування чи зґвалтування, погрози щодо права опікуватись дітьми, а також агресивна поведінка: гра з ножами, пістолетом чи рушницею.

    Змушування жінки силою або погрозами до поведінки чи дії, від яких жінка має право утриматись; постійна поведінка, метою якої є зганьбити, дискредитувати чи принизити особисту гідність жінки: глумління над розумовими чи фізичними даними, висміювання та словесні образи, приниження жінки в її власних очах або в очах близьких.

Безпідставні обмеження можливості розпоряджатися спільним майном, нанесення шкоди домашнім тваринам. Позбавлення можливості відповідно харчуватися і відпочивати. Примусові аборти та примусові вагітності.

Сексуальне насильство:

Зґвалтування та сексуальні домагання (іноді в присутності дітей, інших людей), сексуальні образи, насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом.

Економічне насильство:

Фінансовий контроль та фінансові обмеження, заборона працювати на певній роботі, заборона працювати взагалі, заборона вчитись чи підвищувати кваліфікацію. Свідоме руйнування майна, зловмисне пошкодження особистого майна особи, позбавлення можливості користуватись одягом чи майном. Позбавлення їжі, позбавлення медичної допомоги.

R.S Ви неодноразово були жертвою насилля, але обрали шлях мовчазного ягняти? Даремно, насилля ніколи не зникає просто так. Якщо ви мрієте, що в один день все скінчиться, то це може бути останній день у вашому житті…

Comments:

 

Використання матеріалів з сайту можливе лише при умові активного відкритого для пошукових систем гіперпосилання на zhinka-online.com.ua