Головне в одязі - жінка, яка його носить

    Головна подія осені 2012 р.  у   модних кулуарах – це Ukrainian Fashion Week.

  Український тиждень моди вже існує 15 років і щоразу збільшує кількість шанувальників моди. Так, цієї осені в Києві, на показах українських та закордонних дизайнерів зібралося понад 20 тисяч гостей.   

 Місія Ukrainian Fashion Week – не лише продемонструвати нові колекції одягу та модні тенденції сезону. Головна ціль – відкривати нових талановитих дизайнерів  та заохочувати молодь до цієї справи.

     Створювати одяг – це справжнє мистецтво, що буде жити вічно, адже людині властиве прагнення до краси. А хто може відмовитися від красивого одягу? Чи може жінка бути байдужою до красивого одягу?

    Експерти підрахували, що на моду жінки витрачають більше, ніж чоловіки на зброю. Втім, світ моди існує не лише для жінок, та й найзнаменитіші кутюр’є були чоловіками. Це підтверджує думку, що все що існує у цьому світі - створюється для жінки.

  Якось Ів Сен - Лоран сказав: "Головне в одязі - жінка, яка його носить." І він не помилився: в одній  і  тій же сукні кожна жінка буде виглядати по - різному. Тому  створюючи одяг, сучасні  дизайнери орієнтуюся на жінок різного типу і можуть задовольнити смаки навіть найвибагливіших модниць та красунь.

Ми підібрали найкращу добірку модного вбрання з останнього Українського Тижня Моди. Фоторепортаж Аліни Ролінг:

 

Comments:

Схожі дописи

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...