Street Workout набирає популярності серед українських дівчат

women street workout       З ким або чим у вас асоціюється  Street  Workout?

    З гарними підкачаними хлопцями, які  лихо  крутяться на  турніках, так?  Віднині  так не буде   – Street Workout набирає популярності  серед українських дівчат.

     Адже   заняття на свіжому повітрі набагато краща альтернатива душним приміщенням фітнес – залів. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  й без сумніву корисне  для організму жінок.

      Що навчилися  робити дівчата, які захоплюються Street  Workout, можна буде побачити на  власні очі 21 вересня у м. Запоріжжя.  В рамках Фестивалю Здорового Способу Життя, який відбудеться у місті,  буде проведено змагання за участю жінок.

Для маленьких дівчаток передбачені  такі змагання як  вис  на турніку  на витягнутих руках (за часом). Дорослі дівчата будуть віджиматися від полу та демонструвати вміння на турніках.

    Також збірні команди Дніпропетровська та Запоріжжя  проведуть майстер – клас на відкритті нового спортивного  майданчика  Street Workout, який з'явився завдяки  реалізації  соціальних проектів "Ми – це місто" металіргуйного комбінату "Запоріжсталь". Організатор події  - Запоріжська обласна  молодіжна  громадська організація «Будуй життя».

Фото з жіночих змагань Street workout  надані організацією "Будуй життя":

 

 Довідка: Street workout — (укр. вуличне тренування) — це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об'єктах, таких як шкільні двори, парки, спортивні площадки в міській забудові. Включає тренування на турніку, брусах, яке відбувається на свіжому повітрі.

Comments:

Схожі дописи

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...