Завдання громадської молодіжної організації «Жінка»

     Понад п'ятдесят років тому жінки у всьому світі розпочали боротьбу за свої права. До того часу вони не мали права голосувати на виборах, носити зручний одяг чи навіть водити машину. Будь – які спроби жінки в ті часи вийти за межі ролі домогосподарки піддавалися жорсткому пресингу суспільних забобонів. На щастя, час рухається на користь жінки, яка сьогодні має не лише право голосу, а й може бути директоркою, депутаткою, прем'єркою чи навіть президенткою.

     Коли американські жінки дійшли висновку, що вони живуть за законами які писалися для чоловіків самими чоловіками, вони почали діяти негайно. Але без грубощів та образ. Шлях, коли жінки звинувачують у всьому чоловіків або суспільство, від початку тупиковий. Він приречений на постійне порівняння статей, ролей, цінностей чоловіка та жінки, що врешті стомлює обидві сторони і не дає жодного результату. Американки вчасно зрозуміли, що розпочати потрібно із самої жінки, яка має якнайперше змінити погляд на себе та свої можливості. Вони почали працювати з жінками, щоб зупинити насилля, нерівність, сексуальну експлуатацію, торгівлю людьми тощо.

Детальніше...

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...