Успіх…Простіше не буває

Тебе скучно жить?
Тогда займись каким –либо делом,
в которое ты веришь всем сердцем.
Живи ради него.
Умри за него,
и ты обретешь такое счастье,
которое ты и не представлял,
что когда – нибудь будет твоим.
Дейл Карнеги

Кожну жінку рано чи пізно цікавить питання власного успіху.

Він не обов'язково має вимірюватися грошима – це може бути визнання у творчості, роботі, улюбленій справі. Успішна жінка виглядає інакше: в неї є ціль, мета, план і віра, що вона все може досягнути. Якби ви того не хотіли, фінансова незалежність - єдиний шлях для жінки йти по життю впевнено, вільно та гідно. Навіть, якщо у Вашій сім'ї гроші не викликають суперечок, все одно приємніше їх заробляти самостійно. Заробляти у кількості, яка достатня для великих покупок – автомобілів, нерухомості, акцій і т.д.

Скажете це нереально? А Ви пробували? Думаю, ні. Українські жінки настільки звикли, що великі гроші належать чоловікам, що і не турбують себе подібними думками. Наводжу п'ять аргументів чому жінці потрібно думати про власну справу, причому негайно:

  1. Ніхто не вічний, особливо чоловіки, які значно менше живуть і частіше гинуть. Чи зможете ви утримувати себе та своїх дітей на власну заробітну плату, якщо ви працюєте?
  2. Кохання чоловіка може швидко та несподівано скінчитися, так само як його бажання ділитися з вами грошима.
  3. на заробітну плату ви ніколи не будете багатими.
  4. Власна справа дає можливість працювати скільки ви хочете, з ким хочете і де хочете – ви самі собі директор.
  5. Відкриваючи власний бізнес, ви здобуваєте більшу повагу від рідних, особливо дітей, яким з часом можете передати власну справу.

Ось і все. Залишилося обдумати, чим би ви хотіли займатися. У кожної людини є хоча би один талант, одне захоплення, яке може приносити їй прибуток. Правильно вибрати свою справу вам допоможе серце, прислухайтеся до нього – що найбільше вам подобається робити: малювати, танцювати, співати, вишивати, організовувати людей, торгувати і т.д

Почати свій шлях з переміни поглядів на життя пропонує книга «Я – успішна жінка». Видання здійснене в рамках проекту "Економічний розвиток жінок в Україні" за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID). Дана книга має стати для Вас абеткою успіху, якщо ви маєте ціль стати фінансово незалежною особистістю.

Книга повністю адаптована до українського ринку праці, враховує аспекти вітчизняного законодавства та містить повний перелік таких важливих для початківців - підприємців питань: реєстрація, фінансові та бізнес –плани, таємниці спілкування з колегами та підлеглими. А також ви знайдете масу порад: як подолати конфлікти, вести переговори, налагоджувати контакти тощо. Дана книга дасть Вам гарний привід для роздумів і сподіваюся стане початком нового життя...

bo001

Я – УСПІШНА ЖІНКА скачать

 Авторський колектив: Г. Федькович, М. Чумало, Л. Максимович, Н. Карбовська,

Л. Безсонова, Т. Литвинова.

 

 

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...