Дівчинка, що рятувала світ

       У 2012 р.  11 вересня  було  проголошено Міжнародним днем дівчаток. Свято виникло за ініціативи ООН. Останнім часом демографи занепокоєнні: дівчатка стали народжуватися рідше. 

    Учені кажуть,  що брак жінок у найближчі десятиліття може впливати на людство не менш відчутно, ніж глобальне потепління.

  11 вересня  увагу громадськості  привертають   до  дискримінації прав дівчаток і проблем, з якими вони зіштовхуються у повсякденному житті.

   Ранній  шлюб, небажана вагітність, неможливість здобути освіту, домашнє насильство – неповний перелік  труднощів дівчаток.

        «По цілому світі мільйони жінок і далі зіштовхуються з несправедливістю, жорстокістю і дискримінацією вдома, на роботі та в громадських місцях.

   Наприклад , в Афганістані близько 85% породіль не отримують медичної допомоги під час пологів. У Ємені не існує законів, які захищали б жінок від насилля в сім’ї. А в Демократичній Республіці Конго щодня в середньому 1000 жінок зазнають зґвалтування.»  - Прес – реліз ООН.

     У світі майже мільярд неписьменних людей,  80% з яких -  жінки. У світі мільйони людей голодують, більша частина з них проживає в країнах Африки. Розповідь про бідність та жорстокі умови виживання дітей в країнах Африки так вразили маленьку американську дівчинку Рейчел Беквіс (на фото), що вона вирішила присвятити все  своє життя благодійності.

    За допомогою  мами дівчинка створила інтернет – сторінку, присвячену благодійній компанії. У записі від 12.06.2011р.  Рейчел пише: «Скоро я буду святкувати свій 9-й день народження. Нещодавно я дізналася, що в бідних країнах багато дітей не доживають до 5- ти років, тому що  в них немає можливості  пити  воду. Тому замість подарунків на своє день народження, я  хотіла б,  щоб рідні пожертвували гроші.»

    Дівчинка планувала зібрати 300 доларів, але їй подарували менше. Рейчел, яка була дуже доброю та вразливою дівчинкою, дуже засмутилася.  Вона  вирішує  продовжувати збирати гроші на порятунок людей, що помирають від обезводнення. Через кілька днів на шосе в Сіетлі зіштовхується 13 автомобілів. Єдиною жертвою ДТП була Рейчел Беквіс…

      Довгий час дівчинка не приходила до тями, була підключена до апарату штучного дихання. Друзі, родичі, знайомі, а невдовзі невідомі громадяни, шукаючи спосіб підтримати батьків дівчинки, стали жертвувати гроші на її сторінці. Після того, як стало відомо, що дівчинка не приходить до тями, її було відключено від апарату дихання. Так Рейчел не стало.

  Благородний вчинок  дівчинки  вразив  весь світ.  Майже 32.000 людини з усіх куточків планети взяли участь у благодійній справі, яку започаткувала Рейчел  Беквіс. Вони пожертвували  на створення колодязів в Африці  1 265 823 доларів  і вирішили проблему понад  60.000 людей.  

     Такою була історія дівчинки, що  двічі відрощувала довге волосся, аби пожертвувати їх для дітей, які пройшли курс хіміотерапії. Навіть після власної смерті Рейчел врятувала важкохвору дитину, що потребувала донорських органів. Мама Рейчел продовжила справу доньки і в  день  її народження вирушила до Африки, аби подивитися у вічі тих, кого врятувала її донька.

   Бог забрав до себе маленьку дівчинку, аби змусити людство задуматися про важливі речі. Маленька дівчинка за  коротке життя встигла зробити більше, чим дорослі люди за довгі століття.

Comments:

Схожі дописи

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...