З жінками у в’язниці мають поводитися за правилами

Жінка, яка потрапила до в'язниці, зазвичай більше не цікавить соціум, рідних та знайомих. Майже 60% жінок, що відбувають покарання не мали тривалих побачень, а 30% взагалі жодного разу не отримували посилок та передач.

   Такі дані були оприлюднені під час обговорення правил ООН щодо поводження з ув'язненими жінками.

    Голова підкомітету з гендерної політики Олена Бондаренко наголосила, що утримання українських жінок у в'язницях не відповідає європейським стандартам.

   Адже установи відбування покарань будувалися переважно для чоловіків і не враховують жіночих спеціальних потреб. І сьогодні є жіночі колонії, опалення яких здійснюється дровами і ніяк не забезпечує відповідного рівня санітарних норм.

  Жінки - ув'язненні не розглядаються як специфічна група, яка потребує особливого захисту і особливого ставлення, що значно ускладнює їх подальшу долю. Комітет ООН з прав людини неодноразово закликав Україну звернути увагу на засоби покарання для жінок - правопорушниць без позбавлення їх свободи. Адже переважна більшість засуджених жінок мають дітей або перебувають у репродуктивному віці.

  Наразіі в Україні існує 15 установ виконання покарань для жінок, в яких  разом зі слідчими ізоляторами тимчасового утримання, перебувають близько 9 тис. жінок. На жаль, лише в одиничних колоніях, жінкам дозволено перебувати разом із дітьми. Жінки не завжди можуть отримати якісне медичне обслуговування і часто мають повний перелік хронічних захворювань.

    Як зауважила Олена Бондаренко, схвалена указом Президента України Концепція державної політики у сфері реформування Державної кримінально-виконавчої служби України, абсолютно ігнорує механізми забезпечення потреб такої групи, як ув'язнені матері з дітьми, взагалі особливі потреби жінок в ув'язненні.
  Нагадаємо, Україна залишається однією з небагатьох держав, де жінок можуть засуджувати до довічного ув'язнення.

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...