А я танцюю… На пілоні

   Танець на пілоні (жердині) – давно не банальний стриптиз. Це окремий вид спорту, в якому суворо заборонено оголювати тіло, показувати інтимні рухи та жести. Незважаючи на те, що витоки танцю сягають глибини віків і пов’язані з культурою Стародавнього Китаю та Індії, лише останніх 10 років pole dance  став популярним у світі.

  В Україні, як і в більшості пострадянських країн,  ставлення до людей,  які танцюють на пілоні , неоднозначне. Особливо до жінок. Чоловікам дуже подобається спостерігати за гнучкістю дівчат, які виконують просто неймовірні акробатичні рухи на жердині. Але коли їхня дівчина чи дружина виявляє  бажання записатися до фітнес – центру, аби навчитися так само гарно танцювати, виявляють шалений спротив. Більшість вважають, що танці на пілоні обирають розбещені жінки, але це не  правда або не завжди правда.

  Міжнародна федерація з пілонного спорту  неодноразово заявляла про упереджене ставлення до танцюристок, що шкодить репутації pole dance. Члени федерації підготували петицію  до Олімпійського комітету аби ті включили  пілонний спорт до олімпійської програми. Члени МОК зауважили, що це цілком можливо, коли буде доведено, що танці на жердині популярні у всьому світі.

   На жаль, українські жінки ще не мають повноцінної змоги навчатися танцям на пілоні. Лише у великих містах є клуби де можуть навчити  гарно танцювати навколо жердини. Але осуду рідних та знайомих буде важко уникнути: більшість сприймає це заняття стриптизом. Як би там не було,  дівчатам і жінкам  варто запам’ятати, що танці на пілоні  формують гарну осанку, міцні м’язи, спалюють зайві калорії,  розвивають гнучкість та пластичність  тіла.

   Жінки, які займаються  pole dance  мають відмінну фізичну підготовку, їх  здоров’я та самопочуття суттєво покращується. Крім того вчені виявили, що такі танці зміцнюють  м'язи серця. Тому можна з впевненістю стверджувати, що пілонний спорті існує аби вдосконалювати своє тіло. А хіба можна комусь забороняти вдосконалюватися?

 З пілонного спорту  щорічно відбуваються міжнародні конкурси та змагання. Журі бере до уваги складність елементів, чистоту їх виконання, хореографію, артистичність  учасників. Цього року в Лондоні  відбувся перший чемпіонат світу  з танців на пілоні World Pole Sports Championship 2012.  Понад 60 спортсменів із 25 країн світу змагалися за право бути визнаним найкращим танцюристом на жердині.

  Серед жінок впевнену  перемогу здобула українка Наталя Татаринцева, що у 2011 р. завоювала титул Miss Pole Dance Ukraine. Наталя з дитинства наполегливо займалася гімнастикою в спортивній школі. Результат вражаючий  – вона майстер спорту з  художньої гімнастики, була 7 разів чемпіонкою України, переможницею чемпіонату Європи і світу.

 Після отримання серйозної травми дівчина стала вивчати різні танцювальні стилі, що познайомили її з танцями на жердині. За дуже короткий час Наталя навчилася гарно танцювати, виконуючи різноманітні обертання, складні трюки та танцювальні елементи. Вона встигла  взяти участь у престижних змаганнях з pole dance  і стати переможницею більшості з них. Гнучкість та пластичність, що її демонструє Наталя, просто зачаровує.  

Спортсменка підкорила своєю майстерністю не тільки членів журі , але й представників  найзнаменитішого цирку світу -  Circus Du Soleil , що запросили її до участі в новому знаменитому шоу Michael Jackson! Ось таких висот можна досягнути, віддавшись бажанню  вдосконалювати себе.

   Піклування про своє тіло є не чим іншим як проявом любові  до себе. Людина, яка турбується  про своє здоров’я, завжди викликає повагу та захват. То ж чи варто відмовляти собі у бажанні танцювати на пілоні, коли користь від цього така очевидна, а задоволення фантастичне...

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...