Ірина Ченцова

       Моя особиста думка щодо участі жінки в житті країни така: жінка безперечно має проявляти громадську та соціальну активність, адже хто краще за неї зможе зрозуміти і вирішити на перший погляд, «жіночі проблеми»?

     Законодавчий захист материнства, висока смертність населення, правові порушення та інші соціальні проблеми мають спонукати жінок до діяльності, спротиву, а не пасивності та байдужості.

       На жаль, українські чоловіки не завжди сприймають всерйоз жіночу активність в бізнесі, політиці та громадській діяльності, часто вважаючи, що роль жінки обмежується лише сім'єю, вихованням дітей, прибиранням, приготуванням їжі. Але ми продовжуємо чекати від наших  чоловіків підтримки в наших починаннях і сподіваємося на розуміння.

      Вірю, що завдяки діяльності  громадських жіночих організацій, зокрема й ЖОГМО «Жінка» в нашій країні буде досягнута гендерна рівновага. І вона проявлятиметься не лише на папері, а й в реальному житті. Жінки матимуть достойну заробітну плату, гідний соціальний захист материнства, очолюватимуть високі посади та займатимуться великим бізнесом.
      Хочу, аби українські жінки мали найкращі можливості для самореалізації та жили не гірше європейок. Зроблю все залежне від мене, аби кожна жінка була щаслива і знайшла себе.

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...