Дівчатка народжуються рідше, але живуть довше

З кожним роком у світі народжується все менше дівчаток. Приблизно  на кожні 100 немовлят жіночої статі припадає 104-106 хлопчиків.

Винятком є такі країни як  Індія і В'єтнам (112 дівчаток на 100 хлопчиків), Китай (120 дівчаток на 100 хлопчиків), Азербайджан, Грузія, Сербія, Боснія.

  Але навіть тут на всіх чоловіків не вистачає жінок. Приміром, в Індії люди традиційно хочуть, щоб у них народився хлопчик. Доходить до того, що коли при проведенні УЗД батьки дізнаються, що у них буде дівчинка, вони вирішують робити переривання вагітності.

    Через це у світі щорічно гинуть близько 160 мільйонів ембріонів жіночої статі. Влада Індії та Китаю ввела заборону на аборти, зумовлені статтю дитини, проте чиновники визнають, що цей закон дотримується дуже погано.

Тенденція до зменшення народжуваності дівчаток дуже непокоїть демографів, які вважають, що брак жінок у найближчі десятиліття може впливати на людство не менш відчутно, ніж глобальне потепління.

Так, у Китаї нестача дорослих жінок вже  призвела до того, що чоловіки в пошуках наречених стали емігрувати до В'єтнаму та Кореї.

Деякі вчені прогнозують, що порушений баланс між кількістю чоловіків і жінок на планеті призведе до нових воєн. (За матеріалами сайту http://wcu-network.org.ua)

Натомість лікарі стверджують, що через більшу тривалість життя жінок і високу смертність чоловічого населення, різниця між кількістю статей зменшується з віком і неминуче призведе до жіночої самотності. Так, в Україні на 100 жінок припадає в середньому 90 чоловіків. Українські  жінки  живуть в середньому до 76 років, чоловіки— до 66 років. За підрахунками соціологів шістдесятирічних українок невдовзі буде більше майже удвічі, ніж їх ровесників - чоловіків.

 Жіночий імунітет довше залишається "молодим" порівняно з чоловічим, і цим можна пояснити велику тривалість жіночого життя. Процес старіння різний у чоловіків і жінок з багатьох причин. В організмі жінки більше естрогену, який, мабуть, захищає їх від серцево-судинних захворювань до настання менопаузи. Статеві гормони також впливають на імунну систему, особливо на певні типи лімфоцитів за станом яких  можна оцінити реальний біологічний вік людини.

До того ж  соціологи виявили, що жінки менш схильні до злочинної діяльності. Наприклад, існує величезний дисбаланс у співвідношенні пропорцій чоловіків і жінок, що сидять у в'язницях. Жінки складають лише три відсотки від ув'язнених у всіх тюрмах світу. Жіночі правопорушення майже ніколи не включають акти насильства і як правило незначні. 

Також соціологічні опитування в Україні виявили, що жінки більше вірують у Бога, частіше ходять до церкви для сповіді. Жінки, як правило, не утримують  в собі негативні емоції та переживання, а прагнуть позбутися стресу, що позитивно впливає на психологічний ста , а отже на х здоров'я. Натомість чоловіки більш замкнуті та схильні до суїциду,  – стверджують психологи. 

Незважаючи на переваги, які дає природа дівчаткам від народження, більшість батьків  мріють мати хлопчиків. 

Comments:

Схожі дописи

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...