Українська жінка і пиво: речі аморальні?

001         Які асоціації може викликати в українців сполучення слів жінка і пиво? Звісно – негативні! На своєму досвіді розповім, якого осуду зазнає українська жінка, аби випити келих пива!

      Було це минулого спекотного літа під час відпочинку в місцевому гідропарку. Ми з подругою даремно намагалися прогодувати власних дітлахів, які бавилися на пляжі. Запаси води та їжі швидко скінчилися, а пити від цього хотілося ще більше.

   В одинокому магазинчику на пляжі того вечора крім соку та пива вже нічого не могли запропонувати. Щоб хоч якось втамувати спрагу, взяли дітям – сік, а собі – пиво.

    Присіли з подругою на одній з лавок поруч дитячого майданчика. Відкрили пиво, яке було прохолодним і дійсно смачним. До того часу, я взагалі не визнавала цей напій. Особливо після того, як один знайомий водій розповів, що насправді пиво в Україні робиться дуже просто – цистерна води і одна таблетка якоїсь хімії. 

Але це пиво зовсім не було схожим на хімічний сироп і набагато приємнішим на смак чим мінеральна вода, виготовлена з місцевої річки.

     Наше невинне захоплення пивом не давало спокою пенсіонерам, що сиділи неподалік. Побачивши жінок з пивом, бабусі невдоволено позирали на нас і сумно хитали головами, так ніби ми вчинили якийсь злочин. Врешті одна з них не витерпіла, підійшла і схвильовано сказала:

- Как вам не стыдно? Вы же женщины, мамы! Как вы смеете пить пиво когда рядом дети? – і не дочекавшись  відповіді, пішла геть.

Решта батьків, особливо чоловічої статті також непривітно поглядали на нас, мабуть, заздрість мучила. Тільки підлітки, що проходили поруч, кивали та підморгували, мовляв, дівчата, може допомогти? 

 Так я зробила висновок, що жінкам в Україні пити пиво неприйнятно, непристойно, аморально, шкідливо не для здоров'я, а для психіки в першу чергу. Виявляється, що жінка з пивом може відчутно травмувати громадськість.

      Тим не менше, коли ці самі люди бачать чоловіка з двома літрами пива, то така картина не викликає у них жодних негативних асоціацій. Ну стомився чолов'яга після трудового дня, що йому пивка не можна? Ну і що, що його живіт нагадує гарбуз? Пиво не сприяє ожирінню. І взагалі лікарі рекомендують вживати щоденно пиво, що є дійсно правдою. Але не більше склянки на добу!

   Як на мене, в Україні  потрібно обмежити вживання даного напою в першу чергу для чоловіків. Надміру розповсюджена реклама пива штовхає підлітків, юнаків, чоловіків репродуктивного віку до надмірного захоплення цим напоєм. Дивишся футбол? Відпочиваєш на природі? Плануєш досягти високого результату? – Все це можна зробити лише з пивом – так стверджує реклама і букавально змушує йти купувати напій.

   Юнак з пивом – звичайне явище українського суспільства, незабаром це буде молодий татусь, який прагне провести час з колишніми друзями і з ...пивом. А потім починається похмілля, потреба в більш серйозніших напоях. Результат -   сумна статистика смертності українських чоловіків: алкоголізм, куріння,  суїцид.

 За висновками вчених, жінки менш схильні до алкоголізму, але потрібно пам'ятати, що жіночий алкоголізм лікується значно важче, ніж чоловічий. Тому не варто зароджувати в собі пристрасть до хмільних напоїв. Звичайно, пиво значно краща альтернатива горілці чи вину, бо воно менш шкідливе для організму. Але в жодному разі, пиво не може бути щоденним напоєм людини, тому що так  виникає залежність. Споживати розумно - залишається єдиним вірним рішенням в будь - яких ситуаціях.

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...