Депутати відмовили жінкам у праві на гідну пенсію

українська сільська жінка Те, що нова пенсійна  реформа  має негативні наслідки  перш за все для  жінок, вже ні в кого не викликає сумніву. Для жінок  пенсійний вік підвищився відразу  на 5 років,  до 60 років (норма набрала чинності з 1 вересня 2011 р.).  Тобто, аби жінка мала право отримувати повну пенсію, вона повинна  мати за плечима не менше 30 років страхового стажу.

За статистикою, тривалість життя українців становить близько 69 років. Але не тільки у високій смертності українців головна небезпека пенсійної реформи.

 

Зростання жіночого безробіття, особливо жінок після 45 років, яких роботодавці не поспішають офіційно  працевлаштовувати створює проблему відсутності необхідного страхового стажу для призначення пенсії. Саме тому підвищення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років створило проблему для їх повноцінної зайнятості. 

Новий пенсійний вік вводиться не відразу, а поступово, по півроку щорічно, починаючи з 1 вересня 2011 року. Оскільки зміни більше стосуються жінок, то в таблиці можна перевірити за віком, коли потрібно йти на пенсію жінкам.

 КОЛИ ЖІНКИ ЙТИМУТЬ НА ПЕНСІЮ:

У 55 років — які народилися до 30 вересня 1956 року включно;

  • 55 років 6 місяців — які народилися з 1 жовтня 1956 року до 31 березня 1957 року;
  • 56 років — які народилися з1 квітня 1957 року до 30 вересня 1957 року;
  • 56 років 6 місяців — які народилися з 1 жовтня 1957 року до 31 березня 1958 року;
  • 57 років — які народилися з1 квітня 1958 року до 30 вересня 1958 року;
  • 57 років 6 місяців — які народилися з 1 жовтня 1958 року до 31 березня 1959 року;
  • 58 років — які народилися з1 квітня 1959 року до 30 вересня 1959 року;
  • 58 років 6 місяців — які народилися з 1 жовтня 1959 року до 31 березня 1960 року;
  • 59 років — які народилися з1 квітня 1960 року до 30 вересня 1960 року;
  • 59 років 6 місяців — які народилися з 1 жовтня 1960 року до 31 березня 1961 року;
  • 60 років — які народилися з 1 квітня 1961 року до 31 грудня 1961 року.

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...