Як зробити з себе успішну жінку - політика

     Відомі політтехнологи, фахівці з медіа-комунікацій та ділових переговорів об'єдналися, аби допомогти українським жінкам розпочати політичну кар'єру.

     Зусиллями громадських активісток було створено серію навчальних фільмів «Жінки в політиці», які містять дієві поради, рекомендації як зробити з себе успішну жінку - політика.

   Крім того, власним досвідом подолання труднощів в політичній кар'єрі поділилися депутати Верховної Ради: Ірина Бережна, Лілія Гриневич, Леся Оробець та інші.

Фільми мають на меті сприяти справедливому представництву жінок у владі, адже незважаючи на те, що переважну більшість населення України складають жінки ( 56%), у парламенті їх відсоток ніколи не був вищим 10%.

    «Світ української політики та державного управління належить чоловікам. Але цим не треба перейматися. Треба робити свою справу високопрофесійно. І це перша складова успіху. Адже жінці необхідно мати на голову вищий фаховий рівень аніж чоловікові, щоб працювати на тій же посаді.

Друга складова - це завжди намагатися вийти із зони комфорту. Тільки так можливо розвиватися і реалізувати амбітні завдання.

Третя складова успіху, найважливіша - це любов. Це позитивне ставлення до справи, до людей, які тебе оточують. Це постійний пошук відповіді на питання: що і для кого я ще можу зробити» - так зауважила під час презентації Лілія Гриневич, Голова Комітету ВРУ з питань науки і освіти, одна з героїнь проекту.

    «Створенням навчальних фільмів «Жінки у політиці» ми надаємо доступ до знань про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар'єри, а також мотивуватимемо жінок активніше реалізувати своє право на участь в політичному житті країни», зазначила Віра Карайчева, авторка ідеї та режисер проекту.

      Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори».

Повністю серію фільмів можна переглянути  на сайті «Жінки у політиці»: http://vybory2012.wcu-network.org.ua/

Організатори зйомок фільму: ВГО «Жіночий консорціум України», Волинська ОГО «Ґендерний центр», ГО «Київський інститут гендерних досліджень» за підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив.

Comments:

Схожі дописи

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...