Українських жінок вчитимуть лідерству в бізнесі

жінка- підприємець   В українському  бізнесі лише 12% жінок очолюють великі підприємства. Це  дуже низький показник, який свідчить, що жінкам – підприємцям сьогодні вкрай необхідна  підтримка та знання.

    Не чекати на допомогу держави вирішили організатори  Форуму  « Українки в бізнесі: власна справа - розвиток і успіх». Вони запросили на практичний форум жінок – підприємців з східного  регіону України, аби  підтримати розвиток  жіночого бізнесу.

   В рамках події заплановано бізнес-сесії  за основними тематиками: фінанси, юридичні аспекти, маркетинг і звичайно лідерство, без якого всі попередні складові втрачають сенс.

   Взяти участь в даній події зможуть власниці бізнесу, якому ще не виповнилося 5 років. Учасницям розкажуть на які аспекти потрібно звертати увагу в перебігу перших 5 років роботи, щоб «виростити» здорову, сильну компанію.

Організатори Форуму  чекають на почесних  гостей, ними будуть:

Джеффрі Пайєтта - Посол США в Україні;

Елізабет Хорст  - Заступник радника з економічних питань в Україні;

Володимир Лифар - директор корпорації «Бізнес-Майстер Дніпро», автор проекту «Стратегії жіночого успіху»;

Удод Євгеній Петрович, Голова Дніпропетровської обласної ради та інші.

У рамках заходу пройде презентація першої в Україні бізнес-платформи для жінок-підприємців, на якій вони в подальшому зможуть продовжити спілкування та онлайн – навчання.

 Також жінки- підприємці на Форумі зможуть  отримати інформацію про доступ до фінансових ресурсів для підприємців-початківців від ЄБРР ( Європейський Банк Реконструкції та Розвитку ) та інших фінансових установ.

Зареєструватися на Форум  можна на сайті «Українки в бізнесі» http://ukrainky.biz/seminar/ . Участь в семінарі є безкоштовною, витрати на харчування та транспорт відшкодовуються. Форум відбудеться 21 листопада у м. Дніпропетровську.

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...