Три найбагатші українки

   Можете не мучити пошукові системи інтернету аби знайти багатих українок. Соромно признатися, але жінок в Україні, що мають мільйонні статки, можна порахувати на пальцях. Та й на рахунку в них значно менше мільйонів, чим приміром в чоловіків.

    Мало українок – мільйонерок - мало жінок – політиків, цим зв'язком нікого не здивуєш. Адже політика це продовження бізнесу. Переважна більшість громадян вважає, що чоловіки мають перевагу, коли йдеться про рішучість, силу, лідерські якості. Чоловіки частіше ніж жінки  схильні ризикувати в бізнесі, тому й переважають у підприємницькій діяльності.

Однак, жінки кращі менеджери та управлінці - переконані експерти. Лише відсутність грошей заважає жінкам прийти у велику політику. В Україні, щоб бути яскравим політичним лідером не достатньо мати розум та ідеї. Потрібні  мільйони, аби там утриматися. Такому твердженню є сучасний приклад:

1-korol-001Королевська Наталія Юріївна – співзасновниця компанії «Луганськхолод», народний депутат України, лідер партії «Україна – Вперед!», міністр соціальної політики України.

Журнал «Фокус», який  складає рейтинги найзаможніших людей України нарахував у Королевської 243 мільйони доларів. Звичайно це мало у порівнянні з 15 мільярдами Рината Ахметова. Але достатньо аби «бути на плаву».

   Наталія Королевська народилася в місті Красний Луч Луганської області. Батько пройшов шлях від шахтаря до директора шахти, мати - вчителька. Політичну діяльність розпочала депутатом Луганської обласної ради.

З 2006 р. - народний депутат України V скликання, Блок Юлії Тимошенко.

З 2007 р. - народний депутат України VI скликання, Голова Комітету ВР України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва.

З 23 грудня 2011 р. - лідер Української соціал-демократичної партії (УСДП), яка у березні 2012р перейменована на Партію Наталії Королевської «Україна - Вперед!». Автор і співавтор понад 215 законопроектів. Одружена, виховує двох синів.

У 2012 р. Королевська Наталія Юріїївна призначена Міністром соціальної політики України.

 2-zheb-001Філя Жебрівська — генеральний директор фармацевтичної компанії "Фармак".

  Контролює одне з найбільших українських підприємств, що виробляє ліки. Її статки експерти фурналу "Фокус" оцінили в 251 мільйон доларів. Брат Павло Жебрівський — колишній губернатор Житомирщини, народний депутат.

  На відміну від брата, великою політикою пані Жебрівська воліє не займатися. Після Комуністичної партії вона вступила в київське об'єднання Олександра Омельченка - "Єдність".

  Невдовзі, прийняла рішення перейти в партію "Наша Україна" та  спробувати свої сили на парламентських виборах 2006 року. Однак 262-е місце виявилося для Філі Жебрівської непрохідним, після чого вона остаточно втратила інтерес до політики.

ВАТ «Фармак» — одне з найпотужніших фармацевтичних підприємств України, яке виникло у 1991 році на базі реорганізованого Київського хіміко–фармацевтичного заводу ім.М. В. Ломоносова.

Свою кар'єру розпочала в 1980 році на Київському хімфармзаводі ім. Ломоносова  з посади головного бухгалтера, пізніше стала фінансовим директором, а в 1995 році була обрана головою правління.

9 червня 2009 р. на Жебрівську було здійснено збройний напад. Все сталося в той момент, коли жінка виходила з подвір'я, щоб сісти у власний автомобіль. Саме тоді невідомий кілер двічі вистрелив їй у спину і втік. На щастя, поранення виявилися не смертельними. Досі не знайдені фігуранти справи: виконавець, а головне — замовник злочину.

3-bezpal-001

Безпалько Людмила Василівна (10.07.1946, м. Рава-Руська Львівської обл.) посідає лише 99 сходинку в рейтингу найбагатших українців.

Вона  генеральний директор ЗАТ «НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», розташованого в Києві. Її статки укладачі рейтингу «Фокус» оцінили в 216 мільйонів доларів.

Трудову діяльність розпочала в далекому 1964 р. і пройшла шлях від учениці дражувальника до генерального директора. Під її керівництвом Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод став єдиним в Україні науково-виробничим центром, який має сучасну високорозвинену матеріально-технічну базу з розробки, виробництва та контролю якості лікарських засобів. Сьогодні підприємство входить до четвірки провідних фармацевтичних виробників України.

   Відповідно до виборчого списку кандидатів у народні депутати України від виборчого блоку "Євген Марчук - "Єдність"(2006 р.) була в першій партійній п'ятірці. Прохідний бар'єр до парламенту даний виборчий блок не подолав.

Безпалько Людмила Василівна нагороджена почесною грамотою Президії Верховної Ради України; має звання «Заслужений працівник промисловості»; за благодійницьку діяльність відзначена Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого.

Звісно, список багатих українок на цьому не закінчується, але не так швидко поповнюється новими іменами, як в інших країнах. Загалом, лише 14% великих підприємств в Україні очолюють жінки. Це свідчить,  що українки не мають належного  доступу до економічних та політичних рішень. 

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...