майстер клас з журналістами   У дні всесвітньої кампанії «16 днів проти гендерного насилля»  житомирські  журналісти та просто бажаючі учасники  мали змогу  приєднатися  до майстер – класу з арт - терапії.

Арт- терапія — терапія мистецтвом, що  дозволяє експериментувати з почуттями  і виражати їх на символічному рівні. 

   Зустріч відбулася з ініціативи  громадської організації «Жінка».  Ціль та мета  майстер – класу - привернути увагу до  питання толерантності та  взаєморозуміння між статями.  

 Запрошеним пропонувалася створити модель – колаж «світу жінок» та «світу чоловіків».  Чоловіки мали змогу розповісти, якими вони уявляють  жінок,  що, на їх думку важливо для  жінки та її життя. Дівчата  мали змогу  поділитися думками щодо чоловічого світу, озвучити вимоги до чоловіків  та  порівняти уявлення   «світів» між двома статтями.

 Незважаючи на те, що колажі мали різну динаміку та кольорову насиченість, було помітним  прагнення учасників жити у  гармонійному світі. Як виявилося, світ жінок та світ чоловіків може бути без насилля, якщо ми  навчимося поважати вибір інших  та брати  до уваги  захоплення близьких нам людей.

  Психолог зустрічі Алла Леонідівна Весельська підсумувала: ми різні, але ми  - рівні, бо незважаючи на те, що чоловіки і жінки часто мають різні професії, посади, інтереси, заняття кожна людина незалежно від статі  заслуговує на повагу та гідність.

Кожен має право обирати для життя те, що важливо для нього, а не слідувати суспільним стереотипам. Цільовою  аудиторією майстер – класу було  обрано журналістів, тому що саме вони формують суспільну думку  у питаннях  гендерної рівності, домашнього насилля та взаєморозуміння між статями.

Зустріч відбулася за сприяння молодіжного центру «Кавоманія», за що організатори висловлюють окрему вдячність керівництву закладу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments:

Використання матеріалів з сайту можливе лише при умові активного відкритого для пошукових систем гіперпосилання на zhinka-online.com.ua