Ти можеш все сама

«Ти можеш все сама! Розпочни власну справу!» - під таким девізом відбувся  тренінг для сільських жінок у м. Володарськ – Волинський ( Житомирська область).  

« Я очікую від цього тренінгу більше дізнатися про роботу. Та ще як її розшукувати в своєму селищі» - зізналася одна з учасниць, яка вже кілька років не може знайти собі роботу.

   Якщо чоловіки  можуть влаштуватися  на  гранітний кар’єр  чи на інші підприємства, якими славиться цей край, то жінки потерпають від безробіття. За словами представників Володар – Волинського центру зайнятості,  на двадцять сіл нині не має жодного роботодавця.  Тож жінкам нічого не залишається, як сподіватися на себе, на свою працьовитість та  брати ініціативу у власні  руки.

 Тренінг був спрямований на  підвищення знань жінок  про підприємницьку діяльність. Що таке бізнес – планування, як знайти ідею для справи у сільській місцевості, а головне, де взяти  гроші на  відкриття власного підприємства, - про це та інше розповіла президент Житомирського  жіночого інформаційно – консультативного центру, тренерка  Ірина Бабенко. 

На початку тренінгу сільські жінки  сумнівалися у собі, були переконані, що в них нічого не вийде, що це дуже ризиковано та небезпечно ставати приватним підприємцем. Однак в ході зустрічі, під час виступу тренера та презентації бізнес – планів, а особливо під час перегляду фільму «Ти можеш все сама», їх очі загорілися, з’явилося багато запитань та ідей.

Фільм  розповідає про долю чотирьох українських жінок, які зуміли на власному хобі створити успішний бізнес в сільській місцевості. Троє  жінок змінили місто на село, бо про це вони  мріяли все життя.  Цей фільм ще раз підтверджує істину: той, хто насправді хоче досягнути мети -  шукає всі можливості, хто не хоче  - шукає причини.

Даний фільм знятий  на замовлення ГО « Українська Фундація прав людини» та є частиною «Програми захисту трудових прав жінок, що мешкають у сільській місцевості». До речі, свою продукцію жінки зможуть реалізовувати через веб – сайт www.ruralwomen.net, який створений в рамках проекту для всіх українських жінок, що тільки розпочинають власну справу. Сайт буде діяти і після закінчення проекту!

 Бізнес - план для власної справи перша необхідна річ! Жінки знайомляться з правилами підприємницької діяльності.

Це важко, але я все  зможу! 

Жінки слухають історію українки з села Глухів про хобі, яке переросло у прибутковий  бізнес. 

Консультування на місці

 

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...