"Жінка -Онлайн" для чоловіків, які поважають жінок. Для жінок, які поважають себе.

  Інтернет – видання «Жінка – Онлайн» вітає всіх відвідувачів сайту з новорічними святами.

    У 2013 році бажаємо вам здійснення неймовірних мрій та планів, бажань та цілей. Хай удача та радість супроводжує вас повсюди, а гарний настрій ніколи не залишає. Веселих свят та приємних несподіванок протягом всього року!

    Пам'ятайте, що «Жінка – Онлайн» завжди надаватиме перевагу змістовній та якісній інформації, яка позбавлена негативу та примітиву. Ми не шукаємо велику аудиторію, ми шукаємо однодумців. І для нас немає значення ваша стать, вік, освіта чи робота. Ми прагнемо об'єднати всіх, кому небайдуже наше суспільство та майбутнє.

    Всі ми зацікавлені жити у гарній країні, де між людьми буде повага та розуміння, любов та довіра. Наша ціль проста: допомогти вам усвідомити, що чоловіки та жінки рівні у всьому: в правах, можливостях, поглядах та свободі.

  Приємно відзначити, що веб – сайт «Жінка – Онлайн» викликає чималий інтерес в чоловіків – понад 60% відвідувачів. Це свідчить, що чоловікам насправді не байдуже те, що хвилює нас, жінок. Як правильно зауважила Соломія Павличко, "немає окремо взятих жіночих проблем, є взаємопов'язані проблеми жінок і чоловіків, які разом становлять проблеми суспільства. Жінка не стане вільною, коли не стане вільним чоловік». Тому ми  будемо й надалі докладати зусилля, аби долати упередження та стереотипи стосовно  чоловіків та жінок.

         З любов'ю ваша «Жінка – Онлайн» - видання для чоловіків, які поважають жінок. Видання для жінок, які поважають себе!

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...