"Жінки, яких б'ють" - тема для дорослих

   Досі тема домашнього насильства не достатньо обговорюється у нашому суспільстві,  саме тому з кожним роком зростає кількість жертв насилля. Досі багатьом жінкам важко розповісти про побої чи приниження, яке вони зазнають у сім’ї .

  У фільмі «Жінки, яких б'ють», відомі діячки – Таїсія Повалій, Ольга Богомолець, Ольга Герасим’юк   відверто зізнаються  про акти насильства, які вони пережили.

  Автор фільму Вадим  Кастеллі  зізнається, що ніколи не зрозуміє жінку, яка погоджується на принизливі стосунки і терпить фізичне насильство. Але куди піти жертві?

 Притулки для жінок існують, однак  їх обмаль та й термін перебування у них обмежений.

  Житло часто у власності чоловіка, а повернутися  до батьків не завжди можливо. Це змушує жінку залишатися з насильником, допоки одного дня він її не вб’є… Тільки за минулий рік більше тисячі жінок були вбиті своїми чоловіками, а їх діти назавжди осиротіли.

 

  Обговорення  проблеми  насилля серед жінок  та чоловіків  дуже важливі, бо попередити насилля легше, ніж боротися з ним.  ЖОГМО "Жінка"  закликає жінок не мовчати, а відверто розповідати про факти наруги над ними. Адже мовчанка лише посилює вашу невпевненість та допомагає насильнику діяти більш агресивно та безкарно.

 Автор фільмуВадим Кастеллі  проводить цікаву аналогію із Швейцарією. В цій країні, якщо хтось побачить насилля над жінкою, то негайно телефонує до поліції, що з’являється на виклик за кілька хвилин.  (Уявіть наших жінок, що живуть у сільській місцевості. Дільничий інспектор живе за 30 кілометрів  та й чи приїде він на виклик ? До кого  звертатися жінці в такому випадку?)

Фільм  не дає відповіді  на ці  запитання, фільм демонструє наслідки насильства в Україні:

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...