Запрошуємо, Гість
Логін: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Ставлення лікарів до Вас під час пологів

Re: Ставлення лікарів до Вас під час пологів #50

Для кожної жінки народження її дитини - це незабутній момент. А от для мене це момент поєднання два в одному: і щастя , і смуток. Смуток, коли згадую про відношення лікарів не тільки до мене, а й до інших молодих мам.Не секрет, що більша увага приділялася тим , хто платив гроші і домовлявся з лікарем , щоб той приймав роди.
Особливо мене вразило, коли після самого народження дитини (я ще лежала в родзалі) мене запитували чи є хтось із рідних, бо треба заплатити лікарю і медсестрам, і навіть тій, хто там прибирала. Це було вночі. Мені навіть принесли мою сумочку , де був мобільний телефон, щоб я рідним передзвонила. Це було так дико !
Ты должен делать добро из зла, потому что его уже не из чего делать.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Re: Ставлення лікарів до Вас під час пологів #49

я лікаря не замовляла, але відносини їх до мене мене надихнули, підтримали
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Re: Ставлення лікарів до Вас під час пологів #46

особисто до мене ставилися добре, але від грошей ніхто не відмовлявся. Втім, це була чисто символічна сума. До речі, з лікарем наперед я не домовлялася, просто приїхала до роддому швидкою допомогою. І нічого, лікарі приділили належну увагу.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Re: Ставлення лікарів до Вас під час пологів #45

  • Taya
  • Taya аватар
  • АВТОНОМНО
Здравствуйте! Отношение врачей ко мне, на удивление было очень хорошим. Все вокруг меня крутились, трепетали...к тому же , все врачи молодые. Мне кажется, что врачи в возрасте, злые и взяточники!!! А насчёт оплаты за услуги, в Киевском роддоме, всё бесплатно!!! Муж чисто символически отблагодарил врача и акушера, дав им по 500грн.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Re: Ставлення лікарів до Вас під час пологів #44

А от мені так не пощастило, як більшості дівчат, що пишуть в цій темі. Хоча пройшло вже десять років - лишився неприємний осад. Мало того, що мене лаяли нецензурною та різною підзаборною лексикою. Намагалися спричинити як можна більше фізичного болю, обзивали непотребними виразами. Взагалі, я теж дуже дивувалась цьому і не думала, що такі лікарі в Україні є. Прізвище лікаря - Келемен, пологовий будинок в місті Ніжині. Гроші вимагали безпосередньо під час пологів уже в родильній залі. За це знущання певно ніхто не відповів, бо все розраховано так, що жінці з новонародженою дитиною не до того, щоб ходити по судах і скаржитись. Ви можете подумати, що я якимось чином привернула до себе недобру увагу лікаря. Нічого подібного: приїхала до пологового будинку за дві години до пологів, лежала тихо, ні криків, ні ще якогось невдоволення від мене ніхто не чув. Народила легко, швидко, природнім способом. Мабуть від жаху, що знущання будуть тривати довго. Була одружена і в віці 24 роки. І це все ще квіточки порівняно з тим, що переживали в тому ж пологовому будинку дівчата, що народжували, не маючи штампу в паспорті. Там до матів і різної похабщини, додавались іще й звинувачення у б...., розпусті.... і ще в такому, що соромно навіть почути, не те що написати. Закликаю всіх жительок міста Ніжин - ніколи не народжуйте в цій катівні.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Adminvita

Re: Ставлення лікарів до Вас під час пологів #42

Ставлення лікарів було чудове.Родила по штампу в обмінній картці (1200грн.,Київ)
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Модератори: Adminvita

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...