Авторський блог

 • Головна
  Головна This is where you can find all the blog posts throughout the site.
 • Мітки
  Мітки Displays a list of tags that has been used in the blog.
 • Блогери
  Блогери Search for your favorite blogger from this site.
 • Архіви
  Архіви Contains a list of blog posts that were created previously.
 • Увійти

10 фактів про вундеркінда Марка Цукерберга:

Posted Автор: Створено: в Блог
 • Font size: Larger Smaller
 • Переглядів: 21405
 • Підписатися на оновлення
 • Друкувати

Марк Цукерберг - творець Facebook Генеральному  директору  та засновнику cоціальної мережі Facebook  Марку Цукербергу   є чим гордитися – він  створив продукт, яким користується кожний сьомий на планеті. Станом на вересень 2012 року фейсбук  активно використовували  понад 1 мільярд користувачів.

   14 травня  2014 році Марку Цукербергу  виповниться 30 років.  Для порівняння:  у  29 років Стів  Джобс лише   розпочав роботу над  Macintosh, а Білл Гейтс у 29 років  готував першу  версію Microsoft Windows. 

10 фактів про вундеркінда Марка  Цукерберга:

1 . Марк Цукерберг має порушення колірного зору – дальтонізм. Він погано відрізняє червоні та  зелені кольори,  а от  синій колір бачить найкраще, тому відповідна  кольорова схема  домінує на Facebook.

 

2 . Американські компанії AOL і Microsoft намагалися завербувати його, коли він навчався ще в середній школі. У 9 класі  Марк  Цукерберг випустив власний комп'ютерний варіант настільної гри «Ризик», яка була дуже популярна в той час.

3 . Марк  Цукерберг   носить  сіру футболку Facebook майже кожен день, тому що він  дуже зайнятий, а це економить йому час.

4 . Він вегетаріанець і один раз сказав, що не їсть  м'ясо , «бо вбив тварину  в собі» . Але серед його "уподобань " на сторінці в Facebook є Макдональдс і Out Burger.

5 . Марк  Цукерберг має  у Твітері майже 300.000 тисяч підписнів, але користується сервісом край рідко.

6 . Його собачка на ім'я Beast  має власну  сторінку в мережі  Facebook з 1,7 мільйонами прихильників.

7. Фільм Девіда Фінчера  «Соціальна мережа» про  історію створення соціальної  мережі Facebook  вийшов на екрани кінотеатрів США 1 жовтня 2010 року та  відразу ж став  лідером прокату.

8. Доменне ім'я facebook.com  було придбане у 2005 році за $200 тисяч.

9.  Марк  Цукерберг є наймолодшим у світі мільярдером.

10. Марк Цукерберг у підлітковому віці серйозно захоплювався хакерством. На початку існування фейсбуку,  Марк Цукерберг використав дані логінів користувачів, щоб зламати їх електронну пошту. Найбільшим  скандалом  пов’язаним з фейсбук можна назвати  обіцянку Євросоюзу  штрафувати сайти, що розміщують кнопку «Мені подобається» («Like») на 50 тис. євро, оскільки натискання цієї кнопки дає змогу слідкувати за інтернет користувачами та передавати їх персональні дані, пов'язані з веб-серфінгом. 

Привіт, мене звати Віталіна. Я - редактор сайту "Жінка - Онлайн". Якщо ви хочете стати автором блогу, напишіть мені: vitalinasevruk@gmail.com

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...