Збережи секс або як дати відкоша хлопцеві

    У США вже двадцять років діє молодіжний рух, який допомагає молодим людям зберегти секс для подружнього життя.

   "Справжня любов чекає" - громадське  об'єднання з такою назвою знайшло підтримку в мільйонів молодих американців.  

  Вони дають обітницю зберігати сексуальну незайманість до вступу в шлюб, підписуючи постанову: „Вірячи в те, що справжня любов чекає, я зобов'язуюся перед Богом, собою, своєю сім'єю, тими, з ким я зустрічаюся і моїм майбутнім чоловіком (дружиною), зберігати сексуальну незайманість, аж поки я не вступлю в шлюб".

    У США серйозно переймаються проблемою пропаганди відвертих стосунків, які ні до чого не зобов'язують. „Просто займайся сексом і не хвилюйся про наслідки", - кажуть фільми, телебачення, журнали, поп-музика та друзі.  Але наслідки є,  і вони жахливі - небажані підліткові вагітності, венеричні захворювання, що призводять до безпліддя, стреси та депресії.

  У США було проведено соціологічне опитування на тему сексу серед підлітків. Результати шокували громадськість - 71% підлітків, які мали секс, жалкували, що «не почекали».

Рух «Збережи секс» підтримали актори, спортсмени, моделі, які пропагували виховання стриманості до шлюбу. Освітні компанії руху за участю знаменитостей набрали великих обертів та мають чимали вплив на місцеве молодіжне середовище.

   Міс Америки 2003 Еріка Гарольд так заявила у виступі перед молоддю: «Я бачила багато моїх ровесників, які використовували секс, намагаючись знайти любов, визнання та прихильність. Однак замість того, щоб заповнити цю прогалину, багато з них ще в підлітковому віці стають батьками, інфікуються хворобами і розбивають собі серця.

    Актриса Дженіфер О'Нейл поділилася болючими спогадами про переривання вагітності: «Я зробила аборт і розплачувалася за це все моє життя, аж доки не отримала зцілення і тепер я можу допомагати іншим жінкам».

      Знаменитий футболіст Філіп Ріверс зізнався, що зберігав сексуальну незайманість до шлюбу: ««Бути чистим не легко... І ніколи не було легко, і ніколи не буде, бо культура сьогодення навіть робить це ще важчим. Я та моя дружина переживали це все разом. Ви знаєте, ми були віддані чистоті..»

   Психологи, що працюють в  громадському об'єднанні «Справжня любов чекає» розробили словесні ситуації для дівчаток, аби вони вміли вірно реагувати на приставання хлопців (адже зазвичай саме так і відбувається):

Хлопець: „Я роблю це зі всіма своїми дівчатами."

Дівчина: „Але не зі мною. До речі, тепер я твоя колишня дівчина".

Хлопець: „Ну добре, давай знімемо одяг і просто будемо разом. Ми не мусимо нічого робити".

Дівчина: „Ти що, вважаєш мене повною ідіоткою?"

Хлопець: „Я що, тобі не подобаюся?"

Дівчина: „Ти дуже гарний. Ти мені дуже подобаєшся. Саме тому я не хочу зруйнувати наші стосунки, зводячи їх лише до фізичного рівня".

Хлопець: „Не переживай. Я буду використовувати захист (презерватив)".

Дівчина: „Тобі самому треба буде шукати захисту, якщо ти не залишиш мене в спокої".

Хлопець: „Я зупинюся, як тільки ти скажеш."

Дівчина: „А чому не зараз?"

Хлопець: „Я люблю тебе."

Дівчина: „Тоді, будь-ласка, доведи це шляхом поваги до моїх цінностей."

Хлопець: „На що ти чекаєш?"

Дівчина: „Я чекаю на людину, з якою одружуся".

Хлопець: „Секс – буденна річ."

Дівчина: „Вона не буденна для мене, не буденна для мого майбутнього чоловіка і не буденна для Бога. Я зобов'язалася зберегти секс для подружжя".

Хлопець: „Якби ти мене справді любила..."

Дівчина: „Якщо б ти мене справді любива, ти б не просив".

Хлопець: „Усі це роблять."

Дівчина: „В такому разі тобі не важко буде знайти когось іншого."

R.S Впевнені, такий діалог знайомий навіть дорослим жінкам, але краще залишитися одній, чим продовжувати його з тією людиною, яка не варта твоїх почуттів.

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...