"Все одно якогось дня.."

дівчина у маках    Для чого ми приходимо в цей світ? В чому сенс нашого життя? – ці питання рано чи пізно виникають у кожної людини.

   Багато хто з нас стверджує, що не боїться смерті. Але для людини  важко уявити цей світ без себе. Так само будуть розпускатися квіти, приходити світанки, шуміти море. Все буде йти своїм природнім шляхом, тільки більше не існуватиме такої людини, як ти…

     "Страшно нам, земнородним, помишляти про смерть. Страшно нам уявити собі, що наше тіло  розпадеться і піддасться тлінню. Страшно нам, що згасне наша  земна свідомість ... Що залишиться тоді від мене? Та й чи залишиться що-небудь?... Куди я подінусь?", – читаємо в  Івана Ільїна.

 

 Коли Матір Терезу запитали для чого створена людина, вона відповіла так:  “Ми мусимо знати, що ми створені  для більших речей, не лише для того, щоб бути статистичними одиницями у світі, не лише для того, щоб осягати дипломи і ступені, цю чи іншу працюМи були створені  для того, щоб любити і відчувати любов до себе”.

      Сьогодні вчені, лікарі, які заперечували, що людина має душу, приходять до висновку: душа  таки є. Її не можна  науково довести - побачити, виміряти, зафіксувати. Але душа  не помирає з тілом – вона продовжує своє небесне життя.

  Ті, кому дано знати більше, кажуть, що із смертю душа переселяється в інше тіло, в якому ми знову народжуємося. Ми народжуємося знову, аби виправити помилки, пройти уроки, які не засвоїли в цьому житті. Це називається карма або доля. Досвідчені екстрасенси можуть розповісти нам про наші минулі життя, але чи варто нам про це знати? Відома американська письменниця Луїза Хей , що працювала з безнадійно хворими людьми,приреченими на смерть,  так написала:

   «Прежде я думала, что смерть — это страш­ное испытание. Теперь я знаю, что это нормальная естественная часть жизни. Я предпочитаю воспринимать смерть как «уход с этой планеты». Я верю в то, что каждый из нас приходит на эту планету, что­бы узнать что-то свое. После того как мы усвоим положенные нам уроки, мы покидаем этот мир.

  Иногда урок жизни бывает кратким. Может быть, нам было необходимо испытать аборт, и мы даже не успели появиться на свет. Может быть, так было предрешено меж­ду нашей душой и душами наших родителей, чтобы уроком любви и сочувствия стала детская смерть. Возможно, нам нужно было прожить только несколько дней или несколько месяцев и покинуть этот мир в младенческом возрасте.

      Некоторые люди используют болезнь как способ покинуть эту планету. Они создают себе жизнь, которую им кажется невоз­можным исправить, и потому они предпочитают уйти сейчас и на­чать жизнь заново в другой раз. Некоторые выбирают себе уход при трагических обстоятельствах — это может быть автокатастро­фа или крушение самолета. Мы знаем конкретные случаи исцеления от самых страшных болезней, созданных человеком. И все-таки многие люди пользу­ются этим способом, когда настает их время уходить. Смерть от болезни является общепринятым способом ухода.

   Я верю, что душа сама выбирает, когда и каким способом нам следует покинуть этот мир, и в любом случае это происходит в идеально соответствующем промежутке времени и пространства. Наша душа позволяет нам покинуть мир тем способом, который является для нас наилучшим в данное время.»

      Страх перед смертю – природне і, як не парадоксально, корисне у певному сенсі почуття. Корисність його полягає у тому, що страх перед смертю є попередженням про наближення небезпеки. Втративши його, людина ніби втрачає свою "захисну броню".  Утримуючи людину від вчинків і дій, небезпечних для життя, страх сприяє збереженню людства як роду.

   Разом з тим страх пригнічує, бо людина замість того, щоб стерегтись певної небезпеки, починає боятись усього. Вона усвідомлює, що смерть – неминуча доля всього живого. У такому сенсі смерть є усвідомленою  необхідністю. І смерть - це єдине, що є спільним для всього людства...

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...