Мріям не зраджують

                              
 
«Сынок, прости за все..

Мы падаем.
Люблю тебя.
Делай все, что тебе хочется.»
(Повідомлення, відправлене з борту падаючого літака)

       Життя швидкоплинне і на жаль, багато з нас змушені визнати: ми проживаємо його не так, як би того хотіли. Багатьом не вистачає грошей, уваги, любові та здоров’я. Хтось марить розкішним життям, цікавою роботою, незабутнім коханням, а натомість продовжує залишатися  в прозаїчній буденності, констатуючи:  мрії залишаються мріями.

      Тоді людина остаточно зневірюється, починає вважати себе невдахою, а фраза «мрії збуваються» викликає роздратування та гнів. Психологи стверджують, що  не доля чи обставини життя здійснюють наші мрії.

   Лише від самої людини залежить, як вона проживе життя. І нарікаючи на долю, ми лише прагнемо перекласти відповідальність за прожиті дні на когось, зазвичай  на політиків. Адже це вони винні, що у нас немає змістовного, цікавого, насиченого життя. Дехто так далеко зайшов в абсурдних звинуваченнях, що продовжує свято вірити: зміниться влада – зміниться все його життя.

   Насправді, інші люди не мають ніякого відношення до здійснення наших мрій. Доведено, що коли людина чогось дуже хоче чи про  щось сильно мріє, це обов’язково проявиться у її житті. Життя буде постійно підштовхувати людину до здійснення її мрій через нові знайомства, зустрічі, несподівані пропозиції, приємні сюрпризи. Але проблема в тому, що людина своїми думками майже завжди зраджує та знищує власні мрії, кажучи  собі вголос чи подумки наступне:

-         Ні, я не готова для цього. Не сьогодні, бо я без макіяжу, гарного плаття, в старих туфлях чи без манікюру…

-         Я вже стара для успіху, багатства, кохання….

-         Така розкіш не для мене. Я цього не достойна. Куди мені до цих речей…

-         Такого не може бути. Мрії не можуть так швидко збуватися.

-         Це дуже складно для мене. Я не зможу.

-         Мені ніколи не щастить…Я невезуча людина..Не з моїм щастям..

-         Якби я не була такою товстою, низькою, неосвіченою…

-         Я не вірю в це. Мене постійно обманюють.

-         Я більше не можу. Я стомилася. Я нічого не хочу…

-         Це все для багатих, а я бідна….

-         Я ні про що не мрію, це безглуздо, у мене не має мрій..

   Такі думки, іноді у повному переліку, не дають спокою людині протягом всього життя. Тому  не варто дивуватися, що ми продовжуємо рухатися по спіралі та не даємо змінам проявлятися в житті. Психологи кажуть, що це типовий страх перед невідомим, адже часто мрії передбачають переміну звичного ритму життя.

  Страх, це уявний бар’єр, це те, що стримує нас на шляху до нового життя, до розвитку. Але страх можна просто відпустити, сказати: «Я більше не боюся». Бо те чого ми боїмося, як правило, найшвидше приходить. Через двадцять років ми будемо більше жалкувати про те, що не зробили, чим про те, що зробили. Тому  не варто відкладати життя на потім, адже одного дня «потім» скінчиться і стане зрозуміло, що діяти треба було раніше.

  Відшукати позитив допоможе маленька уявна медитація, яку психологи радять використовувати щоденно. Вона дуже проста і не потребує значних зусиль. Просто розслабтеся, закрийте очі. Чудово, коли є можливість побути наодинці, ввімкнути неголосно приємну музику.

         Уявіть троянду ніжно – рожевого кольору.  Уявіть, що навколо вас багато рожевого світла. Воно оточує вас, як туман. Зберіть це  світло докупи та  відішліть всім людям планети, тих, кого ви любите і знаєте, і особливо тим, кого ненавидите…

    Простіть усіх. Подаруйте  любов людям всього світу: тим, хто ніколи не відчував кохання, тим, кого ніхто не любить, тим, хто помирає чи тільки народжується. Відчуйте, що ваше життя і ваша любов має цінність для планети.

    Уявіть свою любов, як маленьку зірочку, яка миготить в небі. Коли зірка посилає сигнал  любові у всесвіт, сотні інших зірок у відповідь, починають миготіти в небі,  посилаючи своє світло до вас. Те, що віддаєте – отримуєте. Поступово, зірок, з якими ви ділитеся любов’ю, стає так багато, що вони зливаються в кулю і оточують вас, а ви купаєтеся в їхньому світлі.

   І знайте, серед них є зірка, що посилає вам кохання тієї людини, з якою ви мрієте зустрітися. Вірте в це!Так є насправді! Живіть мріями, але ніколи не бійтеся ступити крок до їх здійснення.

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...