Панцир мають не тільки черепахи

пристрастьПро роль оргазму для здоров’я людини написано чимало: і лікує, і продовжує життя, і позбавляє негативу. І все ж для багатьох  жінок оргазм залишається мрією.

   Поради фахівців мало що допомагають. Чому так? Часто  проблема криється не в партнері чи інших причинах, а в… «м’язовому панцирі». Саме такий термін запропонував науці  багато років тому видатний психоаналітик Вільгельм Райх.

«М’язовий панцир»  - позначає  стан людини, який  приводить до придушення сексуальності й реакції оргазму.  Райх розглядав оргазм як головний спосіб на реагування будь-яких форм напруги і вважав  здатність до оргазму  головною умовою психічного здоров'я людини.

Вільгельм Райх вважав, що «м’язовий панцир» з'являється  як наслідок придушення сексуальних  інстинктів спочатку в дитинстві, потім у підлітковому періоді й, нарешті, у дорослому віці за рахунок батьківського й соціального виховання, яке вимагає від людини  протягом всього життя хорошої й правильної поведінки (тобто дотримання  суспільних норм).

Постійне намагання людини дотримуватися правил поведінки  приводить до появи «м’язового панцира» - м’язових затисків в певних ділянках організму. Затиски  призводить до сексуальних розладів, до втрати здатності до оргазму, до порушення емоційності й нормального плину процесів в організмі, а  в остаточному підсумку, до загальної невротизації особистості.

Детальніше...

Поцілунок винайшли жінки, аби передати свою силу

Що таке поцілунок - усім нам добре відомо. Ми настільки звикли до такого способу виявлення любові та приязні, що він видається нам найприроднішим, мовби одвічним. 

    Тож переважна більшість з нас, мабуть, ніколи й не замислювалися над тим, яке походження має та своєрідна форма спілкування, чому людям узагалі спало на думку цілуватися?

       Дехто вважає, що люди цілуються підсвідомо, інтуїтивно. Для авторів незлічених еротичних видань питання ясне: природа поцілунку - суто еротична, то один з виявів статевого потягу. Мовляв, вуста у більшості людей - дуже чутливі ерогенні зони, ну й таке інше. А оскільки сексуальний потяг у людини інстинктивний, від народження - то й  люди цілуються, виходить, інстинктивно.

    А проте суто еротична версія походження поцілунків викликає деякі сумніви. Хіба цілуються лише закохані? Батьки часто цілують своїх дітей, а діти батьків. Цілуються вітаючись чи прощаючись близькі родичі або просто добрі знайомі. Ну а хто не знає, як часто й охоче цілуються молоді дівчата-подруги! Невже й тут еротика?

Детальніше...

Збережи секс або як дати відкоша хлопцеві

    У США вже двадцять років діє молодіжний рух, який допомагає молодим людям зберегти секс для подружнього життя.

   "Справжня любов чекає" - громадське  об'єднання з такою назвою знайшло підтримку в мільйонів молодих американців.  

  Вони дають обітницю зберігати сексуальну незайманість до вступу в шлюб, підписуючи постанову: „Вірячи в те, що справжня любов чекає, я зобов'язуюся перед Богом, собою, своєю сім'єю, тими, з ким я зустрічаюся і моїм майбутнім чоловіком (дружиною), зберігати сексуальну незайманість, аж поки я не вступлю в шлюб".

    У США серйозно переймаються проблемою пропаганди відвертих стосунків, які ні до чого не зобов'язують. „Просто займайся сексом і не хвилюйся про наслідки", - кажуть фільми, телебачення, журнали, поп-музика та друзі.  Але наслідки є,  і вони жахливі - небажані підліткові вагітності, венеричні захворювання, що призводять до безпліддя, стреси та депресії.

Детальніше...

Життя - це просто випадковість

    Коли жінка не хоче мати дітей – їй не допоможуть ніякі гроші. Хай даватимуть сто тисяч або мільйон. Хай існуватимуть суворі закони, штрафи, покарання, осуд за переривання вагітності тощо.

   Коли народження дитини не перетинається з бажанням жінки мати дітей – безглуздо змушувати народжувати. Існує небезпека, що небажану дитину залишать у пологовому будинку або мати ніколи не відчує до неї любові.

   І навпаки, коли жінка хоче мати дітей, її не зупинить відсутність грошей, чоловіка, сім'ї чи інші труднощі. Відомий психолог Т. Мареза вважає, що в житті жінка грає тільки дві ролі: матері або істинної жінки. Материнський виток по суті закладений в жінку, а жіночий (сексуальне) - не закладений, тому має виникнути в процесі дозрівання. Роль істинної жінки часто бере верх над материнським началом. І це називають гріхом. 

Детальніше...

"Все одно якогось дня.."

дівчина у маках    Для чого ми приходимо в цей світ? В чому сенс нашого життя? – ці питання рано чи пізно виникають у кожної людини.

   Багато хто з нас стверджує, що не боїться смерті. Але для людини  важко уявити цей світ без себе. Так само будуть розпускатися квіти, приходити світанки, шуміти море. Все буде йти своїм природнім шляхом, тільки більше не існуватиме такої людини, як ти…

     "Страшно нам, земнородним, помишляти про смерть. Страшно нам уявити собі, що наше тіло  розпадеться і піддасться тлінню. Страшно нам, що згасне наша  земна свідомість ... Що залишиться тоді від мене? Та й чи залишиться що-небудь?... Куди я подінусь?", – читаємо в  Івана Ільїна.

Детальніше...

Мріям не зраджують

                              
 
«Сынок, прости за все..

Мы падаем.
Люблю тебя.
Делай все, что тебе хочется.»
(Повідомлення, відправлене з борту падаючого літака)

       Життя швидкоплинне і на жаль, багато з нас змушені визнати: ми проживаємо його не так, як би того хотіли. Багатьом не вистачає грошей, уваги, любові та здоров’я. Хтось марить розкішним життям, цікавою роботою, незабутнім коханням, а натомість продовжує залишатися  в прозаїчній буденності, констатуючи:  мрії залишаються мріями.

      Тоді людина остаточно зневірюється, починає вважати себе невдахою, а фраза «мрії збуваються» викликає роздратування та гнів. Психологи стверджують, що  не доля чи обставини життя здійснюють наші мрії.

   Лише від самої людини залежить, як вона проживе життя. І нарікаючи на долю, ми лише прагнемо перекласти відповідальність за прожиті дні на когось, зазвичай  на політиків. Адже це вони винні, що у нас немає змістовного, цікавого, насиченого життя. Дехто так далеко зайшов в абсурдних звинуваченнях, що продовжує свято вірити: зміниться влада – зміниться все його життя.

Детальніше...

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...