Катя+Вася=схожа зовнішність?

    Існує велика кількість теорій вибору шлюбного партнера. Чому ми обираємо саме такого супутника життя, а не іншого?

    Якими мотивами керуємося при знайомстві з протилежною статтю? Одна з найвідоміших теорій стверджує, що кохання тут ні до чого, головне – схожа зовнішність партнера.

     Для виникнення симпатії між людьми важлива не стільки сама фізична привабливість, скільки відповідність рівня власної привабливості та привабливості партнера.

   Людина як правило вибирає собі у партнери того, хто не більше й не менше привабливий, ніж вона сама. Помічено, що люди, які вважають себе зовнішньо непривабливими, частіше призначують побачення також непривабливим людям, та навпаки, ті, хто високо оцінює власну зовнішність, частіше приділяє увагу вродливим людям.

   Вчені давно зробили висновок, що під час вибору дружини чи чоловіка кожна людина шукає того, хто спроможний максимально задовольнити її основні потреби. Так, майже всі чоловіки та жінки хочуть бачити поряд з собою привабливого партнера. Для чоловіків зовнішність жінки дуже важлива на початковій стадії стосунків, а для жінок привабливість чоловіка є фактором, який зміцнює стосунки на більш зрілих етапах.

    Симпатія, що виникає при знайомстві, зміцнюється у тому разі, якщо люди мають спільні погляди на життя та шлюб, зокрема розподіл чоловічих та жіночих обов'язків у сім'ї, виховання дітей тощо.

       В іншому разі, при розбіжності подібних позицій, пара розпадається. Найбільш симпатичними ми вважаємо тих людей, з якими у нас багато спільного. Можна припустити, що віддаючи перевагу подібним до нас людям, ми відчуваємо безпеку та психологічний комфорт. Чим більше подібностей в настановах, переконаннях та моральних цінностях у подружжі, тим щасливіший шлюб та менш імовірне розлучення.

     На етапі знайомства важлива відвертість, чесність, відкритість партнерів один одному. Якщо не будуть пред'явлені власні цінності та очікування, це може ввести партнера в оману, що викликає серйозні проблеми у стосунках пізніше.

   Сьогодні в українському суспільстві спостерігаються такі позитивні тенденції, як збільшення економічної незалежності жінок, відміна правової дискримінації дітей народжених в громадянському шлюбі, розширення асортименту товарів, які полегшують побут самотніх чоловіків та жінок.

    Звісно, ці зміни призводять до зменшення потреби у реєстрації шлюбу. Як наслідок, середній вік вступу у шлюб постійно підвищується, багато молодих пар проживають разом неофіційно, розлучення стало найбільш ймовірним фіналом шлюбних відносин.

    Однак, є й позитивні моменти: шлюб в Україні все менше регламентується економічними та політичними чинниками, не залежить від чіткого розподілу праці, а тиск суспільства послаблюється. Це призводить до того, що провідними мотивами вступу до шлюбу стають духовна близькість, кохання, єдність цінностей та світосприймання.

     Незважаючи на те, що в певні моменти свого життя людина може залишатися на самоті, вона завжди прагне, щоб її розуміли та приймали, прагне бути комусь потрібною, тобто коханою. Сама вона, у свою чергу, також бажає кохати, віддавати іншому свою турботу, накопичену ніжність, ділитися з іншою людиною сокровенним та особисто значущим.

  В українській спільноті завжди надійним засобом реалізації цих потреб визнавали шлюб та сім'ю. Тому більшість українців, як і раніше, відчувають бажання знайти вірного  партнера та укласти шлюб.

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...